Strona główna - Wiadomości

INFORMACJA – PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW OD SIERPNIA 2020 r.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Złotoryi informuje, że wnioski o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia „Dobry Start” (300+) na nowy okres zasiłkowy, przyjmowane są od 1 sierpnia 2020 roku w GOPS w Złotoryi. Biuro ds. świadczeń rodzinnych w następujące dni tj.:
- wtorek w godzinach od 7:00 do 15:00
- środa, piątek w godzinach od 7:00 do 13:00

Druki wniosków o ustalenie świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia „Dobry Start” można pobrać w holu Urzędu Gminy.

W celu minimalizacji zagrożenia dla zdrowia publicznego związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, a także ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne klientów i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złotoryi proszę o składanie wniosków o ustalenie prawa do w/w świadczeń za pośrednictwem kanałów internetowych: - poprzez E-PUAP, EMP@TIA, PUE ZUS, SYSTEMY BANKOWE

Jednocześnie prosimy o ograniczenie wizyt w Ośrodku i załatwienie wszelkich spraw poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 76 87 88 720, dostarczenie wymaganych dokumentów i zaświadczeń za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez platformę usług elektronicznych e-PUAP.